HC Klášterec nad Ohří

V roce 1993 došlo k další velké změně, oddíl ledního hokeje se osamostatnil, vystoupil z TJ, a tím vznikl HC Klášterec nad Ohří. Byl sestaven nový VV, který až na některé změny pracuje ve stejném složení až do dnešní doby.Členům VV se podařilo ve spolupráci s trenéry a ostatními členy HC vybudovat všechna mládežnická mužstva. V dnešní době má náš klub přípravku, dalších devět mládežnických družstev a mužsto dospělých. Družstva od 3.do 5.třídy hrají regionální soutěže a od 6. do 9.třídy Žákovské ligy ČR.Vzhledem k počtu hráčů v dorostu a juniorech jsme byli nuceni vytvořit společně s Kadaní jedno družstvo dorostu a jedno družstvo juniorů. Obě družstva startují v 1.lize ČR. Klášterecké "A" mužstvo hraje od roku 1998 II.NHL.

Soutěže
Druhá liga