HC Kobra Praha

Hockey Club vznikl v roce 1929 pod názvem HC KONSTRUKTIVA, po II. světové válce měl dvě družstva - Muže a Dorost. Největší rozvoj klubu je datován do roku 1975 kdy byl otevřen zimní stadion Konstruktiva v Braníku. Od tohoto roku postupem času klub vybudoval všechny žákovské kategorie včetně dorostu a juniorů. V roce 1990 se klub transformoval pod názvem HC KOBRA PRAHA a došlo k druhému postupnému vzestupu všech kategorií do nejvyšších soutěží. Těžiště práce klubu je stále ve výchově mladých hokejistů v žákovských kategoriích, respektive ve sportovních třídách od 4 do 9 třídy. Družstvu Mužů se v posledních letech vždy podařilo probojovat do závěrečných kol PlayOf. Družstvo Dorostu a Juniorů bojují pravidelně v Lize juniorů a dorostu. V klubu je také družstvo Žen, které se probojovalo do Ligy Žen.

Soutěže
Druhá liga