Výsledky mládeže 8. – 9.4.2017

Třeťáci druzí v Roudnici nad Labem, Pohár Hejtmana kraje zůstal i tentokrát doma

3. třída

V sobotu 8.4. 2017 vyrazili třeťáci na turnaj do Roudnice nad Labem. Turnaj se hrál na celé hřiště,  i když celou sezónu hráli minihokej, takže o veselé situace během hry nebylo nouze. Nakonec byl to turnaj na rozloučenou se sezónou a o dobrou náladu všech šlo především…
Turnaje se účastnili 4 týmy –  Hvězda Praha,  Stadion Litoměřice,  domácí Roudnice a my.

Výsledky utkání:
Hvězda Praha – Draci Bílina 6:3
Draci Bílina – Stadion Litoměřice 7:4,
Draci Bílina x Roudnice 5:4

Ve všech utkáních se kluci prezentovali výborným bojovným a kolektivním výkonem a zaslouženě obsadili krásné druhé místo.

Konečné umístění:
1.Hvězda Praha, 2. HC Draci Bílina, 3. Litoměřice, 4. Roudnice nad Labem

Nejlepším brankářem turnaje byl po zásluze vyhlášen náš Pavel Korkeš.

Dorost

Ve dnech 7. – 9.4. se uskutečnil v Bílině turnaj dorostu O pohár hejtmana Ústeckého kraje a starosty města Bílina. Turnaj byl velice vyrovnaný, k vidění bylo i mnoho odchovanců bílinského a teplického hokeje, kteří nastupují v extralize. Ani v letošním roce si Draci pohár nenechali vzít a v neděli slavili zasloužené vítězství.